Schmincke Aero Color Akrilik Mürekkep Seti 16x28 ml + 7 Boş Şişe 81124
Schmincke Aero Color Akrilik Mürekkep Seti 16x28 ml + 7 Boş Şişe 81124
Schmincke Aero Color Akrilik Mürekkep Seti 16x28 ml + 7 Boş Şişe 81124

Schmincke Aerocolor Akrilik Mürekkep Seti 16x28 ml + 7 Boş Şişe 81124 (81124097)

0,00
Marka : Schmincke
Fiyat : ₺6.665,65(KDV Dahil)

Aero Color Profesyonel serisi üst düzey pigmentasyon, yoğun renk alaşımı ve üst düzey ışığa dayanıkılık özelliklerine sahiptir. Liner ve fırça ile uygulanabildiği gibi air brush püskürtme tabancası ile de kullanılmaktadır. Tuval, akrilik kağıt, suluboya kağıdı, astarlanmış kanvas, yapı pastalarıyla kaplanmış yüzeyler, kartonlar ve ahşap yüzeyler gibi birçok resim yapılabilecek yüzey Aero Color akrilik mürekkeplere uygundur.

Schmincke Aero Color Akrilik Mürekkep Seti 16x28 ml + 7 Boş Şişe 81124

 

Resim, taslak çizim ve farklı resim tekniklerinin bir arada kullanıldığı mixed media yöntemleri için ideal bir sıvı akrilik olan Schmincke Aero Color Profesyonel serisi sanat alanında yeni bir trend olmanın ötesindedir.

 

Ressamlar ve hobi severler sıvı akrilik mürekkeplerin çok farklı çeşitte kullanımına oldukça ilgi göstermektedirler.

 

Aero Color Profesyonel serisi üst düzey pigmentasyon, yoğun renk alaşımı ve üst düzey ışığa dayanıkılık özelliklerine sahiptir. Liner ve fırça ile uygulanabildiği gibi air brush püskürtme tabancası ile de kullanılmaktadır.

 

Tuval, akrilik kağıt, suluboya kağıdı, astarlanmış kanvas, yapı pastalarıyla kaplanmış yüzeyler, kartonlar ve ahşap yüzeyler gibi birçok resim yapılabilecek yüzey air Aero Color akrilik mürekkeplere uygundur. Elbette bütün akrilik boyalar da olduğu gibi akrilik mürekkeplerde de resim yüzeyi pürüzsüz, yağsız ve kuru olmalıdır.

 

Bütün renkler ışığa dayanıklılık kriterine göre 4 ve 5 yıldızlıdır. Aero Color mürekkepler Schmincke’nin diğer bütün akrilik boyaları ile karıştırılabilir.

 

Bunların yanında, rötuş kalemi ve divit (dip pen) ile de kullanılabileceği gibi suluboya tekniği ve farklı akrilik tekniklerine de uygundur.

 

Aero Color akrilik mürekkepler uygulama kolaylığı, güzel kokusu, kalıcı ve canlı renkleriyle diğer akrilik mürekkeplerden ayrılır.

 

Yoğun pigmentasyona sahip olması nedeniyle kullanıma hazırdır ve inceltilmeden kullanılır. Ancak istenilirse yüzde 20 oranında su ya da Aero Medium (50602) ile inceltilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR