Da Vinci Seri 11050 Dental Fırçalar Ceramic Zircon Line
Da Vinci Seri 11050 Dental Fırçalar Ceramic Zircon Line
Da Vinci Seri 11050 Dental Fırçalar Ceramic Zircon Line
Da Vinci Seri 11050 Dental Fırçalar Ceramic Zircon Line

Da Vinci Seri 11050 Dental Fırçalar Ceramic Zircon Line (FD11050)

0,00
Marka : Da Vinci
Fiyat : ₺7.653,25(KDV Dahil)

Da vinci Ceramic Zicron Line, seramik kaplama, opak malzemelerin uygulanması, astarlar, yapıştırıcılar ve en ince renk ayrıntıları için son detaya kadar tasarlanmış enstrümanlardan oluşur. Küçük ve büyük miktarlarda seramiklerin hassas bir şekilde yerleştirilmesi için idealdir. Gerçekçi katmanlama için kullanılır. Seramikleri eşit şekilde nemli tutar. Aşağıdaki özelliklere büyük önem verilmiştir:

  • Kullanıcısının tüm niyetlerini takip eden, hassas ve stabil elastik fırça ucu, uzman fırça yapım uzmanlarımız tarafından şekillendirilir. Fırça ucu kendisini, kasnak içine bilinçli olarak yerleştirilen serbest metal bilyelerin bir anlık hareketi ile son mükemmel konumunu bulur.

  • Her iki katmanlama fırçasının da stabil, dolu fırça gövdesi, seçilmiş erkek kış kuyruklarından elde edilen Sibirya Kolinski kızıl sable kıllarının seçimi ve üretimi sayesinde sürekli ve hassas kullanımı garanti eder.

  • Kasnak içine bilinçli olarak yerleştirilen serbest metal bilyelerin bir anlık hareketi ile fırça ucu uyumluluğuna rağmen, fırçanın içine "yerleştirdiğimiz" ağırlık merkezi dengesini korur. Bu sayede uzun vadede güvenilir ve kullanışlı bir araca alışma sağlanır.

  • Anodize edilmiş alüminyum sapın yüzeyi, dayanıklılık, leke ve çizik direnci ile karakterizedir. İçerilen ZIRCON halkası, bu altı parçalık da Vinci enstrüman setinin profesyonel kullanım için otantikliğini, kökenini ve doğruluğunu garanti eder.

  • Fırça uçlarını değiştirme olasılığı, uzun vadede önemli bir maliyet tasarrufu sağlar. Yedek fırça uçlarının ürün numaraları sonunda "K" ile belirtilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR