Hakkımızda

 

 

Tiryakiart Sanat Galerisi sanat hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli sanatseverlerle paylaşmanın heyecanını duyar.

Tiryakiart Sanat Galerisinde Müzehhibe-Hattat Ayten TİRYAKİ tarafından eserler hazırlanmakta belirli zamanlarda Hat ve Tezhib eğitimi verilmektedir.

Aynı zamanda klasik sanatlarımıza alt yapı oluşturabilecek değişik ülkelerde üretilen elyapımı kağıt,sanat malzemeleri ithalatı,imalatı ve toptan-perakende satışı İbrahim Sefa TİRYAKİ tarafından yapılmaktadır.

Özkan Tiryaki ve Seyyid Musa Tiryaki tarafından değişik cins ve ebatlarda kağıt aharlama ,murakka ,yazı yapıştırma klasik usullere uygun bir şekilde titizlikle yapılmaktadır.Zaman içerisinde bu alandaki teknik bilgiler ve belgeler de sizlerle paylaşılacak,sizlerden gelen bilgi ve belgelerden de istifade edilecektir.

İlk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi ,müşterilerin taleplerini ve fikirlerini göz önünde bulundurması sayesinde kısa sürede  kaliteyi yakalamış ,tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Tiryakiart Sanat Galerisi’nin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tiryakiart Sanat Galerisi olarak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinize teşekkür ederiz.

Şubemiz yoktur.

Haftanın 7 günü 09.00-18.00 arası siz değerli sanatseverlere hizmet vermekteyiz. 

Çayımızı içmeye her zaman bekleriz. :)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4